Ubytování

Naši hosté se mohou nejen dobře najíst v Restauraci a kavárně Jenom tak, ale také se ubytovat v našem pensionu na Letním bytě.

Nabízíme Vám možnost ubytování v pensionu, který najdete v těsné blízkosti naší restaurace-kavárny. Věříme, že oceníte komfortní ubytování v klidném prostředí ve stylově zařízených pokojích evokujících atmosféru prvorepublikové venkovské rekreace. Na své si zde přijdou ti, kteří chtějí prožít romantický víkend, sportovci, ale i firmy hledající místo pro workshopy a teambuildingy pro své zaměstnance.

Naši hosté mohou kromě ubytování využít privátní finskou saunu nebo salonek v samostatně stojící budově v zahradě pensionu. Náš pension je situován v historickém centru Kouřimi, je tedy ideálním místem, odkud vyrazit (pěšky i na kole) za krásami města i celého Středočeského kraje.

Nabízíme Vám šest dvoulůžkových a jeden třílůžkový pokoj, každý s vlastní koupelnou a toaletou. Celková kapacita je 15 lůžek. Pokoje v přízemí mají bezbariérový vstup, přičemž jeden z pokojů je bezbariérový zcela (má nejen bezbariérový vstup, ale i bezbariérovou koupelnu).

Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým restaurovaným nábytkem, minibarem a kvalitními lůžkovinami a ložním prádlem, včetně osušek a ručníků od české firmy Davídek. Samozřejmostí je wifi připojení v celém ubytovacím zařízení. Pro cyklisty je zde možnost úschovy kol. V sezóně pro naše hosty připravujeme snídaně, na přání také obědy a večeře.