O restauraci

Restauraci a kavárnu Jenom tak jsme založili v roce 2009, a jak už název napovídá, nesnažíme se o získání michelinské hvězdy, našim cílem je pro naše hosty uvařit jídla kvalitní, domácí, pokud možno z regionálních surovin. Restauraci najdete v samém srdci historické Kouřimi v přízemí měšťanského domu,  kde dříve bývala barvírna a za první republiky byste zde našli obchod. Dům jsme v roce 2002 koupili, rekonstruovali a nakonec jsme se rozhodli zde otevřít kavárnu a restauraci.

 

Našim cílem jsou spokojení hosté. Vaříme poctivou domácí kuchyni, nabízíme hotová jídla i jídla na objednávku, připravujeme vlastní domácí dezerty. Vaříme z čerstvých sezónních surovin, dáváme přednost regionálním produktům. Naše denní nabídka odráží roční dobu, počasí i regionální zvyklosti a tradice. Myslíme i na vegetariány, připravujeme také jídla bez masa. Nabízíme domácí limonády, čepujeme pivo Kácov, připravujeme kávu Cellini. Za pěkného počasí mohou naši hosté posedět na zahrádce s výhledem na náměstí.

 

Rádi pro Vás připravíme soukromou akci, vytvoříme menu dle Vašeho přání. Naši hosté mohou využít salonek pro cca 30 osob ve dvorním traktu našeho domu, který se díky svému umístění výborně hodí pro uzavřenou společnost. Uspořádejte u nás Vaši svatební hostinu, rodinnou oslavu nebo firemní akci. Za hezkého počasí mohou návštěvníci salonku využít posezení na uzavřeném dvorku s možností grilování. Pro děti je připraveno malé pískoviště. Nabízíme také ubytování v našem pensionu Na Letním bytě.

 

 

A tohle jsme my. Pěkně pohromadě, zleva doprava:

Gabriela Boháčová (Schlupková), obsluhuje a stará se o Vás.
Adam Schlupek, obsluhuje a stará se o Vás.
Božena Schlupková, majitelka a provozovatelka, vaří a připravuje pro Vás domácí deserty a další cukrářské výrobky.
Michael Schlupek, majitel a provozovatel, vaří, obsluhuje a stará se o Vás.